לקוחות מרוצים

עיצוב ותכנון בתי קפה אינו זר לנו. כל פרויקט חדש טומן בתוכו מאווים, פנטזיות וחשקים, שהמעצב נדרש באופן מופלא להוציא אל הפועל, לא תמיד בהצלחה. זהו תהליך רצוף קשיים ותסכולים, תקציבים ותקלות. מעצב מוצלח יודע להקשיב לעומק, ולהעניק ללקוח את התוצר הסופי המושלם, תוך שהוא משרה רוגע, מנווט לכל אורך התהליך ומסייע להפיכת כל התהליך לסוער פחות. אלו הן בדיוק אביטל ואירית. מקצועיות, יצירתיות וקשובות. הן קלעו בול לפנטזיות שלנו והעניקו לנו את אחד מבתי הקפה היפים שעוצבו עבורנו. הן יצרו את המראה הנקי והקלאסי שחשקנו בו, תוך ניצול מקסימלי של החלל בדגש על מתן הפתרון הנכון ביותר עבורנו, ללא פשרות עיצוביות ובתקציב שפוי.

אביטל ואירית ניצחו על התזמורת כולה באומנות גדולה.

אמיתי רצבי, מנכ"ל

אלון אינטרייד בתי קפה בע"מ

הסטודיו מקפיד על הפרטים הקטנים במקצעיות תוך כדי שמירה על תקציב הפרויקט, החל משלבי התכנון, הביצוע ולאורך כל הדרך. אירית ואביטל היו שותפות לתהליכי והחלטות הקבוצה ברמת זמינות ושירותיות גבוהות מאוד.

התכניות שהן מוציאות לביצוע הן ברמה גבוהה ומפורטת כך שכל קבלן יכול לתמחר את העבודה ולצאת לביצוע. כמו כן הן נותנות פתרונות לשלבי הבינוי, הנגרות, הזיגוג, התאורה והעיצוב הכללי של הסניף. כתבי הכמויות המופקים, מפורטים מאד ולא נדרשות תוספות לקבלן המבצע.

אירית ואביטל הן מעצבות דומיננטיות ואכפתיות ולאורך כל שלבי התהליך עבודתן מקצועית ואחראית.

תמיר רוזין, סמנכ"ל פיתוח עסקי
קבוצת קפה קפה

תחילת העבודה ביננו הייתה עם תיאור כללי של הקונספט. עברנו ביחד על מספר אופציות על מנת לקבל את התחושה הכללית. מכאן  אירית ואביטל לקחו את תוכנית החלל ובאו עם שתי אפשרויות עיצוב מצוינות!
זמני התגובה, המהירים ביותר בכל קנה מידה, איפשרו לנו לקבל החלטות מהירות בכל התלבטות שהיתה.
במהלך ביצוע הפרויקט קיבלנו ליווי מצויין , גם עם פתרונות שלא קשורים רק לעבודתן כאדריכליות.
בשורה התחתונה המקום נראה מיליון דולר, וקיבלנו שירות מיליון דולר.
זכינו!

אפי שמש, בעלים
עד העצם ועד העצם אקספרס 

נפגשנו לבריף על הפרויקט החדש שלנו. לאחר שתי פגישות הייתה לנו שפה משותפת- הבנו שיש לנו עסק עם מבינות עניין. הופתענו מהחשיבה המרחבית, הפתרונות, מהירידה לפרטים הכי קטנים ומהתאום מול היועצים ובעלי המקצוע. אני בעצמי פדנט ופרפקציוניסט ואוהב שהכל מתוקתק. בעבודה עם אירית ואביטל ראיתי את הדיוק, המקצועיות האכפתיות והחיבור לעשיה ולהגשמת חלומנו. אחד היתרונות היה העבודה עם הדמיות – דבר שמאד עוזר עם בעלי המקצוע והכל ברור וקל בשטח. הליווי והפיקוח היה צמוד עד סיום הפרויקט –  בהגעות לשטח, בצילומים ובהערות לבעלי מקצוע. הן לא עזבו עד שהכל היה פיקס.

אירית ואביטל – תודה על העבודה והאכפתיות . תודה על היותכן כאלה מתוקות ומקצועיות.

אלי שחרית, בעלים

סינטה בר