דף על מדף

אחד הדברים שאנחנו מקפידות לעשות כדי לקבל השראות, כמעצבות המתחמחות בעיצוב פנים לעסקים, הוא לבקר בתערוכות עיצוב. בחודש מאי ביקרנו בקופנהאגן, בתערוכת העיצוב 3 days of design.

המדפים בלטו בנוכחותם ולכדו את תשומת לבנו: מדף אנכי קלאסי, מדף כקופסא, מערכת מדפים שלמה או מדף ייעודי לתליית אופניים הם רק כמה מהדוגמאות שנתקלנו בהן.

2

1

כמעצבות פנים לעסקים אנחנו מוצאות עניין רב באפשרויות תצוגה שונות המסייעות לנו בעת עיצוב חנות או עיצוב משרד.

4

3

בעיצוב חנות למשל, מדפים יכולים להיות מוקד העניין בחלל ולהוות סוג של יצירת אמנות שתמשוך את הלקוח אליה. הדגש אינו תמיד על פונקציונליות ומהות התכולה, אלא על הפוטנציאל הדקורטיבי שלו וכיצד הוא יכול להעשיר את החלל.

6

5

בתערוכה ראינו מדפים בשילובי חומרים שונים; עץ, ברזל, זכוכית וגם שיש אשר יצרו מראה בולט ומפתיע, תוך כדי שמירה על המראה הסקנדינבי הנקי והקלאסי. בתהליך עיצוב חנות או עיצוב משרד נשאף תמיד ליצור אלמנטים עיצוביים בחלל המשלבים בין מספר חומרים, מה שנותן בעינינו ייחוד, גיוון ועושר ויזואלי.

8

7

בקופנהגן הבחנו בכמה מערכות מידוף שהיו יפיפיות ומרשימות המיועדות למטרות אחסון ספציפיות: כמו מדפי קופסא המיועדים לתצוגת תמונות למכירה או מדף שהוא סוג של מתקן לתליית אופניים ומהווה בפני עצמו אלמנט עיצובי בחלל. מדפים ייעודיים נותנים לנו את האפשרות לשלב בין פונקציונליות ודקורטיביות כך שבעיצוב משרד למשל נוכל להשתמש בהם כאלמנט שחוזר על עצמו וגם משרת היטב את צרכי הלקוח.

12

11

לסיכום, המדף כבר אינו רק לצורך אחסון, אלא נהיה אלמנט דקורטיבי משמעותי בחלל, בזכות עצמו.

10

9

לא יודעים באיזה מדף לבחור? אנחנו כאן כדי לעזור! לקביעת פגישת ייעוץ ללא תשלום חייגו ל 03-5097483 או שלחו לנו מייל ל info@iostudio.co.il . כדי לעקוב אחרי פרויקטים, תהליכים והשראות, עקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם וגם הירשמו לניוזלטר שלנו ונפנק אתכם בחדשות הכי טריות מהסטודיו!