עיצוב משרד קטן, או: מה קורה אצלנו במשרד?

כשיצאנו לדרך עצמאית לפני 7 שנים נאלצנו, כמו הרבה עצמאים מתחילים, לעבוד מהבית. לשמחתנו, די מהר הצלחנו להעביר את העסק לחלל שהיום הוא הסטודיו שלנו.

2_2

המשרד בימיו הראשונים, לאחר המעבר

1

הסטודיו הביתי שלנו, לפני המעבר למשרד

אנחנו מאמינות שעיצוב משרד משמש ככרטיס ביקור, והוא הפנים של העסק. כאשר מדובר במשרד של מעצבת פנים – הדבר נכון שבעתיים. לכן חשוב היה לנו להעביר את האסתטיקה העיצובית שלנו אל החלל שבו נעבוד.

כמו הרבה עסקים בתחילת דרכם, גם לנו היה תקציב זעום ליצירת חלל עבודה פונקציונלי, נעים, מואר, ביתי, שיהיה גם בקו העיצובי המאפיין אותנו.

לוח הזמנים שלנו היה צפוף והכל היה צריך להיות מוכן לאתמול, מאחר ולא יכלנו להמשיך לנהל את העסק מהבית. אז "נפלנו" לכל המלכודות הקלאסיות: עיצוב משרד עם מעט מידי כסף, מעט מדי זמן ויותר מדי עבודה. אז איך עשינו את זה בכל זאת?

התחלנו בחיפוש חלל עבודה שיתאים לצרכים שלנו ויהיה במיקום שישרת היטב אותנו ואת לקוחותינו. למזלנו, נתקלנו בחלל בעל פוטניצאל עצום בשכונה מקסימה במרכז העיר. המשרד היה בעברו קזינו מחתרתי, דבר שהשאיר את אותותיו על מראה החלל. פוטנציאל כבר אמרנו, לא? רצינו להפוך את מה שהיה משרד מנוכר, מרוצף בפרקט למינציה לבן, עם קירות לבנים ללא אופי ותאורת פלורסנטים, לסטודיו שלנו, למקום נעים בו נשהה כל יום.

3

רואים את הפוטנציאל?

4

המשרד במצבו הקודם

לאחר ניסיון של כמה שנים בתחום, יש לנו זכות גדולה לעבוד עם אנשי מקצוע וספקים שאנחנו אוהבות. גם בפרויקט הזה הזמנו אותם לעבוד איתנו כדי לעזור לנו ליצור משרד מעוצב ונעים. הקדשנו לשיפוץ שבוע של עבודה קשה בה הריצוף הוחלף לפרקט אלון, בחדר השירותים ובמטבחון הותקנו אריחי קרמיקה, הקירות קיבלו שכבת צבע רעננה, התאורה הוחלפה ובוצע ניקיון יסודי. בנוסף, השקענו לא מעט זמן בארגון, סידור וניקוי מרפסת הגג שהייתה מאוד מוזנחת אבל ידענו כמה כיף יהיה לעלות להתאוורר שם במהלך ימי העבודה הארוכים במשרד. אין כמו בירה בערב בגג!

6

פלטת הצבעים שנבחרה

5

מנוחת הלוחמת במהלך תקופת העבודה הקשה

מהבית הבאנו פריטי ריהוט אהובים שנתנו את הטון החם והטאץ' האישי שמאפיין אותנו. הצבנו כמה עציצים שיתנו קצת צבע, שולחנות עבודה וכיסאות. כל מה שנותר היה לחבר את המחשבים לחשמל ולהתחיל לעבוד.

11

כיף לעבוד במשרד כזה

8_1

ככה זה נראה היום. שינוי רציני, לא?

עיצוב משרד קטן הוא אתגר לא פחות מעיצוב משרד הייטק או עיצוב חללי עבודה משותפים אבל בסופו של יום הצלחנו ליצור סטודיו שכיף להגיע לעבוד בו יום יום ונעים לארח בו לקוחות. אז… תבואו לקפה?

IMG_7840

ולפעמים יש פה קאפקייקס 

9

עובדים פה קשה!

אם גם אתם עומדים בפני אתגר עיצוב משרד צרו איתנו קשר במייל info@iostudio.co.il או בטלפון 03-5097483 ונשמח לעזור לכם!

עיקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם כדי להציץ בתהליכי העבודה שלנו ולהתרשם מפרויקטים חדשים.

הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל עדכונים על פרויקטים שעיצבנו