גבירותיי ורבותיי, מהפך! שיפוצים – עיצוב פנים לעסקים

שיפוץ של עסק קיים אמנם דורש זמן, כסף ומשאבים רבים, אך כאשר נעשה בצורה הנכונה, הוא מצליח להדגיש את יתרונותיו של העסק והחלל שבו הוא שוכן ויכול להוביל לשינוי משמעותי. במהלך השנים בעבודה בעיצוב פנים מסחרי הזדמן לנו לעשות לא מעט שיפוצים של עסקים קיימים אשר היו זקוקים ל'פוש" עיצובי שיעורר את העסק כולו. בעיצוב פנים לעסקים תמיד נרצה למשוך ולפתות את הלקוח שלנו, בין אם מדובר בעיצוב מסעדה, עיצוב משרד או עיצוב מלון בוטיק, לכן טעות במערך הזרימה של החלל ועיצוב העסק יכולה לעלות ביוקר. כשאנחנו מגיעות לשפץ ולשפר עיצוב של בית עסק חשוב לנו להבין כיצד למשוך לקוחות חדשים ולשמר את הקיימים בעזרת שינוי ועיצוב החלל. אנחנו ממפות את חוזקותיו וחולשותיו של החלל וממנפות את יתרונותיו בעזרת עיצוב פנים חכם ועדכני שמתאים לצרכיו של העסק.

הנה כמה דוגמאות לשיפוצים שתכננו:

קפהקפה, סניף כיכר המדינה, תל אביב. שנת שיפוץ 2014

אחד מהפרויקטים שבהם ניתן להבחין בשינוי גדול הינו שיפוץ סניף של רשת "קפהקפה" בכיכר המדינה. את בית הקפה הנמצא במיקום מרכזי בתל אביב, פוקדים באופן יומיומי לקוחות מזדמנים רבים, לקוחות קבועים אשר גרים או עובדים באזור וכן עובדי משרדי המטה של הרשת הנמצאים בקרבת מקום. כשהגענו לראשונה, מצאנו בית קפה עמוס, מוזנח ומיושן ללא אמירה עיצובית ברורה והיה עלינו ליצור עיצוב פנים רענן, עדכני ורלוונטי לקו העיצובי של הרשת תוך יצירת אווירה ייחודית שתבדל את בית הקפה באזור מוקף תחרות.

עיצוב בית קפה קפה קפה לפני השיפוץ של סטודיו אינסיידאאוט
עיצוב בית קפה קפה קפה לאחר השיפוץ של סטודיו אינסיידאאוט

מה נשאר? מתוך שיקולי מסגרת תקציב וזמנים הוחלט להשאיר את המטבח הקיים במצבו הנוכחי, יחד עם יחידות המיזוג ורצפת הבטון שזה עתה עברה פוליש והתאימה לחזון העיצובי שלנו.

מה השתנה? בתקרה פירקנו את סינרי הגבס שהכבידו על המקום והתקנו תקרת אריחים מרובעים עם מסגרות דקורטיביות וטקסטורה מעשירה. החלפנו חיפוי טפט מיושן וקירות כהים בחיפוי בטון מוחלק מעוטר בהטבעות טקסט וקווי עומק. את דלפק הבר חידשנו בעזרת חיפוי נגרות ואת קיר הבר האחורי חיפינו באריחי קרמיקה מלבניים מודרניים. את ריהוט הפנים המיושן והכהה החלפנו לריהוט מודרני בעל צבע מושך ומעורר עם קריצה לסגנון רטרו. לישיבת החוץ בחרנו כסאות ראטן שחור- לבן בשילוב עם אדניות פח התוחמות את האזור. שילוט וגרפיקה רעננים משלימים את המראה המחודש של הסניף.

ומה בסוף? בעזרת עיצוב פנים יצירתי יצרנו חלל בית קפה מואר, מזמין ועדכני המעניק תחושה פתוחה ונעימה. ישיבת החוץ הותאמה לסביבה בה היא נמצאת וקיבלה את הטוויסט הקליל והמתוחכם אשר מושך אליו לקוחות.

עיצוב בית קפה, קפה קפה, לפני השיפוץ
עיצוב בית קפה, קפה קפה כיכר המדינה אחרי השיפוץ של סטודיו אינסיידאאוט

 

לחם ארז, סניף שינקין, תל אביב. שנת שיפוץ 2015

לאחרונה ערכנו שיפוץ בסניף קטן שהינו מסניפיו הראשונים של רשת "לחם ארז" ברחוב שינקין בתל אביב. מדובר בחנות לחם ומעדניה, מהראשונות של הרשת, אשר עברה מתיחת פנים כוללת. עיצוב החנות היה חסום ועמוס ולא הצליח למשוך את קהל העוברים והשבים של הרחוב. ידענו שהמשימה שלנו, בעת השיפוץ, היא תכנון מעדנייה שכונתית מחודשת ומוארת שתחזק את הקשר עם תושבי השכונה וגם תצליח לייצר את חווית הלקוח הייחודית של רשת "לחם ארז".

עיצוב חנות, לחם ארז, לפני השיפוץ
עיצוב חנות לחם ארז אחרי השיפוץ, סטודיו אינסיידאאוט

מה נשאר? לא השארנו זכר למבנה הקיים, פירקנו הכל מרצפה עד תקרה.

מה השתנה? ברצפה החלפנו את האריחים העייפים הקיימים באריחי דמקה גרניט פורצלן שחור -לבן המהווים אחד מסימני ההיכר של הרשת. כדי להגדיל את החלל, פירקנו את נישות הגבס הקיימות וחיפינו את הקירות בטיח דמוי בטון. חזית הויטרינה הבלגית חסמה את תחושת התנועה בחנות ולכן פירקנו אותה, מה שמאפשר הצצה רחבה יותר לתוך החנות הקטנה. כל יחידות השילוט והגרפיקה רועננו בהתאם למיתוג החדש של הרשת, יחד עם תריס הגלילה הממותג שהותקן כפתרון לסגירת הסניף. ארון תצוגה הניצב בכניסה לסניף וחסם את הכניסה, הוסב לדלפק בר לאכילה מהירה המייצר זרימה פנימה. כמו כן, המטבח קיבל שדרוג ואבזור חדש.

ומה בסוף? התקבלה מעדנייה מוארת, גדולה ומרווחת יותר בעלת קו עיצובי עדכני המתיישר עם הקונספט בשאר סניפי "לחם ארז" ובהתאם למתכונת הנוכחית שלהם. תכנון חנות חכם ויעיל איפשר הצבת מקררים ועמדות מכירה רבות יותר המעודדות הגדלת היקף המכירה ללקוח. עיצוב החנות יצר תחושה מזמינה ומודרנית ובנוסף גם ייעול של עבודת העובדים במקום.

עיצוב חנות לחם ארז לפני השיפוץ
עיצוב חנות לחם ארז אחרי השיפוץ, סטודיו אינסיידאאוט

רולדין, סניף מודיעין. שנת שיפוץ 2014

בחזית קניון עזריאלי במודיעין שוכן בית קפה של רשת "רולדין" ובו ערכנו שיפוץ בשנת 2014. עיקר השיפוץ התמקד בשיפור ושדרוג עמדות המכירה והקונדיטוריה ובעדכון חלל הישיבה תוך יצירת פינות ישיבה אינטימיות אך ורסטיליות. בעת עיצוב בית הקפה היה עלינו להפוך את החלל חסר האופי למקום מזמין המעניק חוויה ייחודית ללקוח. הארנו את החלל בעזרת עיצוב גופי תאורה שהפכו לסממנים עיצוביים של הרשת וכן הוספנו פריטי ריהוט בצבעים בהירים ועדכניים.

 

עיצוב בית קפה רולדין לפני השיפוץ
עיצוב בית קפה רולדין אחרי השיפוץ, סטודיו אינסיידאאוט

מה נשאר? את המטבח השארנו במצבו הנוכחי.

מה השתנה? רצפת בית הקפה הקיימת הוחלפה בריצוף האופייני לרשת "רולדין", אריחי גרניט פורצלן אפורים עם הדגשת הבר והקונדיטוריה בעזרת "שטיח" אריחים שחורים ולבנים. תקרת הגבס הצורנית נצבעה בצבע כהה ע"מ להעניק עומק ולהטמיע את האלמנט הקיים בה. דלפק הבר והקיר מאחוריו קיבלו חידוש מקיף שיוצר נגישות ותקשורת בין הלקוח לעובד וכן תצוגה נקייה ומאווררת של המוצרים למכירה. הוספנו גופי תאורה המזוהים עם הרשת, ברחבי הסניף ומעל הבר כדי ליצור אווירה אינטימית ומזמינה וכן להציג את המוצרים בצורה הטובה ביותר. כדי לרענן את פינות הישיבה יצרנו מספר צורות ישיבה; שולחן עגול או מרובע, ע"ג ספסל מרופד או ליד דלפק בר. פירקנו את חזית הזכוכית שסגרה את הגישה מכיוון הקניון והתקנו תריס גלילה כדי למשוך פנימה לקוחות. מאחר והמעבר לשירותים היה דרך מסדרון פינוי הכלים, שינינו את כיוון הכניסה אליהם כדי ליצור מעבר נעים יותר ללקוחות ולעובדים. בישיבת החוץ החלפנו את כל פריטי הריהוט ביחידות עדכניות, הצבנו שמשיות ועציצים ויצרנו הגדרה של שטח הישיבה של בית הקפה.

ומה בסוף? שימוש בעיצוב פנים מסחרי חכם ויצירתי עזר לנו ליצור סניף "רולדין" המדבר ב"שפת רולדין" העדכנית. דלפק הבר המחודש נותן מקום למבחר המוצרים הגדול של הרשת ומציג אותם בצורה מפתה ומסחרית. יצרנו פינות ישיבה אינטימיות, מזמינות ומגוונות למרות חלל רחב המימדים בעל תקרה גבוהה.

עיצוב בית קפה רולדין לפני השיפוץ
עיצוב בית קפה רולדין אחרי השיפוץ, סטודיו אינסיידאאוט

בסיכומו של יום, שיפוץ עסק קיים הוא לרוב משימה מאתגרת המכילה לא מעט הפתעות, אולי זאת הסיבה שאנחנו כל כך נהנות ממנה.

 

נשמח לענות על עוד שאלות ולתת הכוונה מקצועית.

צרו איתנו קשר בטלפון 03-5097483 או במייל  info@iostudio.co.il

עיקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם, גלו עוד פרויקטים שעיצבנו והתרשמו מתהליכי העבודה.

הירשמו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים.

בהצלחה! סטודיו אינסיידאאוט

 

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

גלגולו של משרד – עיצוב משרד בעולם משתנה

משרדים. זוכרים אותם? ריכזנו עבורכם סקירה קלילה, מה היה בתחום ולאן פנינו מועדות.…

דף על מדף - על עיצוב פנים לעסקים ומידוף

אחד הדברים שאנחנו מקפידות לעשות כדי לקבל השראות, כמעצבות המתחמחות בעיצוב פנים לעסקים,…

עיצוב משרדים לקבוצת סינטה בר

תיעדנו עבורכם את תהליך עיצוב משרדים לקבוצת סינטה בר מהפגישה הראשונית ועד המשרדים…

צרו קשר

אביטל

אירית

אימייל

רוצים לראות פרוייקטים מעניינים
ולקבל טיפים מעוצבים?

דני וודפורד,  
מנהל פרויקטים אירופה,  
M Moser Associates

אני רוצה להודות לסטודיו אינסיידאאוט על עבודת עיצוב מצוינת עבור חברת PRA שנעשתה בשיתוף פעולה בין הסטודיו לבין M. Moser Associates.

הסטודיו הצליח לתרגם את הדרישות שלנו לכדי חזון עיצובי שעלה על ציפיותינו הן ברמה הפרקטית והן ברמה הויזואלית.

התקשורת בינינו הייתה מצוינת לכל אורך הפרויקט והסטודיו היה תמיד קשוב וזמין לכל בקשה.

היה תענוג לעבוד עם הסטודיו ואני אשמח לעבוד איתם שוב בעתיד.

אלי שחרית,  
בעלים, קבוצת הסינטה בר

דרור בלומנשטוק,  
מנכ״ל פמינה

אנחנו עובדים עם סטודיו אינסיידאאוט כבר מעל 5 שנים.

יסודיות , מדויקות , תקתקניות , ומבינות אותנו בלי הרבה הסברים .

משרד בוטיק , חם ונעים, שיודע לעשות עבודה מדהימה בצורה מדהימה בלי הרבה רעש וצלצולים .

מומלץ בחום!

אמיתי רצבי, 
אלון אינטרייד בתי קפה בע״מ

אפי שמש, 
בעלים, עד העצם

התחלנו לעבוד עם הסטודיו בשלב פיתוח הקונספט לרשת עד העצם בשנת 2013. הפתרונות החכמים לחלוקת החלל והעיצובים המרשימים שהציעו אירית ואביטל ואיפשרו לנו לקבל החלטות מהירות ולהתקדם בהקמת הרשת.

במהלך כל הפרויקטים שלנו אנחנו מקבלים מהסטודיו ליווי ושירות ברמה הגבוהה ביותר הבאים לידי ביטוי בעיצוב המדויק, בירידה לפרטים הקטנים ביותר ובמתן פתרונות מעשיים בשטח.  

בשורה התחתונה הסניפים נראים מיליון דולר, ואנחנו מקבליםשירות מיליון דולר.
זכינו!

תמיר רוזין,  
סמנכ״ל פיתוח עסקי 
קבוצת קפה קפה

הסטודיו מקפיד על הפרטים הקטנים במקצועיות תוך כדי שמירה על תקציב הפרויקט, החל משלבי התכנון, הביצוע ועד פתיחת הסניפים. אירית ואביטל הן מעצבות דומיננטיות ואכפתיות ולאורך כל שלבי התהליך עבודתן מקצועית ואחראית. התכניות שהן מוציאות לביצוע הן ברמה גבוהה ומפורטת והן נותנות פתרונות לא רק ברמה העיצובית אלא גם בשלבי הבינוי, הנגרות, המסגרות והתאורה.

Tamir Rozin,  
V.P. Business development 
Café Café group

The studio meticulously tends to details, large to small, while staying in budget, all the way from the drawing board to the execution of the project.

Irit and Avital are masterful and caring designers, and throughout the process they work professionally and responsibly. The professional plans they submit are of the highest standard while providing solutions not only on the design aspect, but also in the stages of construction, designing carpentry, metal work and lighting fixtures.

Tamir Rozin,  
V.P. Business development 
Café Café group

The studio meticulously tends to details, large to small, while staying in budget, all the way from the drawing board to the execution of the project.

Irit and Avital are masterful and caring designers, and throughout the process they work professionally and responsibly. The professional plans they submit are of the highest standard while providing solutions not only on the design aspect, but also in the stages of construction, designing carpentry, metal work and lighting fixtures.

Danny Woodford  
Project Manager,  
M Moser Associates

I would like to express my sincere thanks to InsideOut Studio for an excellent job on the design for PRA Health Sciences which was delivered in a spirit of a partnership between the studio and M Moser Associates. The studio able to create a vision that translated our requirements into an office design and exceeded our expectations in both the practical and the visual sense. There was good ongoing communication at all times, and they were always attentive and responded to me without hesitation.

It was a pleasure to work with the studio and I would love to work with them again in the future.

Effi Shemesh, 
Owner, Ad Ha'Etzem

We started working with the studio in the concept creation phase in 2013. The smart space solutions and the impressive designs offered by Irit and Avital enabled us to make quick decisions and make significant progress in setting up the chain.

The studio provides the highest level of service and supervision, which is felt throughout, from the precise design, through practical solutions on site, all the way to attention to the smallest details. The bottom line is that the branches look like a million dollars, and we received a million-dollar service.

We are privileged to work with the studio!

Dror Blumenstock,  
CEO Femina

We have been working with Insideout Studio for over 5 years now. Irit and Avital are thorough, precise, quick and understand exactly what we want and need.

A warm and cozy boutique design office that performs amazingly and without fuss.

I highly recommend working with them!