דלתות קו אפס בהתאמה אישית דגמי 2023

עוצרים מול הכניסה לבית ומתבוננים בדלת. דלת כניסה בעיצוב נקי, מרשים ואצילי, לא "צעקנית" ובעלת חזות מפוארת המתכתבת עם תחכום התכנון של הבית כולו. כשהיא סגורה היא המשך של הקיר עצמו. זוהי דלת קו אפס. הטרנד החדש של דלתות פנים וחוץ לאנשים שמחפשים ייחוד מצד אחד ויוקרה מצד שני. המעבר לדלתות שתופסות מקום מינימלי היה רק שאלה של זמן. ועכשיו את כל הטוב הה אפשר לייצר בהתאמה אישית עם הדגמים החדשים ביותר. על דלתות קו אפס אתם מוזמנים לקרוא כעת.

דלת קו אפס בהתאמה אישית

דלת כניסה בקו אפס מותקנת במישור אחד עם הקיר, החיצוני או הפנימי, כך שלא רואים משקופים. היא מוכרת גם כדלת נסתרת או דלת בהתקנה שטוחה. דלתות אפס מיוצרות בהתאמה אישית בהתאם לחיפוי של הקיר ולגודל המפתח.

בשנים האחרונות פיתחה חברת דלתות אקספרס קולקציות חדשות של דלתות אפס מעוצבות המשלימות את עיצוב הבית ומעניקות לו מראה הרמוני כבר מהכניסה לבית ועד אחרון החדרים. בקטלוג החברה ניתן לראות את כל דגמי הדלתות החדשים ביותר של שנת 2023.

היתרונות של דלתות קו אפס

דלת קו אפס היא מצד אחד יפה ומרשימה ומצד שני נטמעת בסביבתה. שתי תכונות מנוגדות בדלת אחת, מה שהופך אותה לכל כך מיוחדת ומלאת חן.

זו דלת שאינה תופסת הרבה מקום במרחב, היא אקוסטית, עמידה בפני מים ונפתחת בקלות פנימה והחוצה. הדלת מיוצרת ממיטב חומרי הגלם ומתהדרת בטכנולוגיה חדישה מרגע הייצור ועד להתקנתה והשימוש בה.

במקום שלא רוצים דלת, היא פשוט לא נמצאת, עד שפותחים אותה. כשהיא סגורה לא רואים אותה ולא מרגישים בה. היא מתאימה גם לקיר גבס וגם לקיר בלוקים.

מסביב לדלתות קו אפס אין מסגרת והן משתלבות בצורה חלקה עם הקיר. בדרך כלל מתכננים אותן בשלב התכנון הכללי של הבית מפני שנדרשת התאמה קפדנית ומדויקת של הסתרתה בתוך הקיר, עם אפשרויות ריפוד בפאנל או בטפט באותו סגנון של הקיר.

מדריך לבחירת דלתות קו אפס

כשיש כל כך הרבה דגמים ואפשרויות, איך יודעים במה לבחור? דלת קו אפס חשוב לבחור בהתאמה מלאה לבית, לאחר הכרות עם מגוון האפשרויות הקיימות וציוני האיכות של כל דגם דלת.

חשוב לבחור בדלתות איכותיות ועמידות העשויות מגוף אלומיניום שהוא עמיד למים ולמכות וצבוע בתנור. צירי הדלתות בעובי של 6 מ"מ המשולבים בתוך הכנף בהברגה ואינם שוקעים כמו צירים רגילים.

כמו כן חשוב גם להתייחס לרמת הבידוד האקוסטי והתרמי של הדלת ומעבר לכך גם לזהות החברה ממנה רוכשים דלת קו אפס ואת נושא האחריות המוענקת בעת הרכישה.

למי מתאימה דלת קו אפס?

דלתות המותקנות בשיטת קו אפס, בין אם מדובר בדלת המיועד לכניסה ובין אם בדלת פנים, מתאימה לכל מי שמחפש מראה ייחודי ומעוצב של חזית הכניסה לבית ולכל חדר בו.

בכניסה לבית זוהי דלת קו אפס בה מושם דגש על עיצוב חזית הכניסה ועל יצירת מראה מענין ומרשים.

לסיכום, דלת קו אפס נחשבת לאחד הטרנדים החמים ביותר של שנת 2023 והסיבה לכך הם יתרונותיה ומרכיביה הייחודיים אשר הופכים אותה לפופולארית בבתים ובחללים מסוגים שונים. הן בעלות תזוזה חלקה ותנועה מינורית שקטה. מותאמות בקו מישורי לקיר ובכך משתלבות ברמה העיצובית ליצירת מראה אחיד, אסתטי לעין וחלק. ניתן להתקין דלתות אפס על קירות בלוקים או גבס. דגמי 2023 החדישים, המעוצבים והיפיפיים ממתינים לכם.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
מאמרים נוספים
צלם מוצרים לבית
מהם הקריטריונים לבחירת צלם מוצרים לביתך?

בעידן הדיגיטלי של היום, המצלמה היא כלי חיוני לשיתוף פעולה ברשתות החברתיות, ליצירת זיכרונות ובמיוחד לצורך פרסום מוצרים ויצירת תוכן ייחודי לבעלי עסקים ומפיקים יצירתיים.