לעצב את האמבטיה בתקציבים נמוכים עם אלמנטים שעושים שינוי גדול 

אתם מתכננים לשפץ ולעצב מחדש את חדר הרחצה שלכם? בואו להכיר כמה אלמנטים קטנים שיעזרו לכם להפוך את התהליך לפשוט מאוד ויהפכו את האמבטיה שלכם למעוצבת במיוחד.

עיצוב חדר אמבטיה יכול להיות מרתיע, במיוחד אם לא בטוחים מה לעשות ומה התוצאה שרוצים להשיג, לא פעם רבים רוצים להשיג תוצאה שהיא "שיראה יפה" אבל בכדי שחדר האמבטיה שלכם יהיה יפה הוא גם חייב להיות פרקטי, נוח והכי חשוב עיצוב שיהיה רלוונטי לעוד שנים רבות.

מפתרונות אחסון ועד מתקנים וגימורים, יש כל כך הרבה פרטים שצריך לקחת בחשבון. כדי להקל, ריכזנו את הטיפים המובילים שלנו לעיצוב חדר האמבטיה המושלם. 

מבחירת הריצוף והאביזרים הנכונים ביניהם בחירת ברזים לאמבטיה ועד להבטחת מקום אחסון בשפע, טיפים אלה יעזרו להבטיח שהאמבטיה תיראה יפה ותגיע לתוצאה כמתוכנן. 

כל הדברים החשובים שיבטיחו את התוצאה הרצויה

  1. בחרו את הריצוף המתאים חדרי האמבטיה ידועים לשמצה בכך שהם רטובים ויכולים להוביל להחלקה, לכן חשוב לבחור רצפה עם "ריפוד" מספיק כדי להפוך את השימוש באמבטיה לבטוח. אם יש לכם רצפת אריחים או אבן ואתם רוצים להוסיף אלמנט של בטיחות, כדאי להשתמש במחצלת מיוחדת למניעת החלקות. אם אינכם בטוח איזה סוג של רצפה יהיה הטוב ביותר, התחילו על ידי החלטה באיזו פלטת צבעים אתם רוצים שיהיה בחדר האמבטיה ובסגנון האבזור שבו תשתמשו. לדוגמה, אם בחרתם לעצב וליצור מראה לבן-אפור, אז אריחים הם כנראה האפשרות הטובה ביותר שלכם. מצד שני , אם רוצים מראה אבן טבעית, אז אפשר להשתמש בריצוף עץ. 
  2. בחרו את האביזרים הנכונים אם לחדר האמבטיה שלכם יש שטח פנים גדול, חשוב לשקול כיצד לפרק את זה ולגרום לו להרגיש נוח יותר. התקנה של מראה גדולה או כיור קטן על קיר אחד ואפשרות להוסיף כמה ווים למגבות וחלוקים. אפשר  גם להוסיף אלמנטים עיצוביים כמו פמוטים או גופי תאורה כדי לשמור על תחושה מודרנית ונצחית בו זמנית. 
  3. בחרו היכן לאחסן תשמור את מוצרי הטיפוח בהם אתם עושים שימוש קבוע. אחסון הוא חלק חשוב בכל עיצוב חדר אמבטיה, אז עשו חשבון לפני תחילת התהליך וזהו היכן תציבו את התכשירים בהם אתם עושים שימוש באופן קבוע. אם אתם מתכננים חדר אמבטיה למשפחה בגודל ממוצע, תכננו להחזיק שני מדפים עבור מוצרי טיפוח. זה אומר שיהיה מדף אחד לכל ארבעה אנשים.
  4.  קחו בחשבון את השירותים והכיורים שלכם כאלמנטים עיצוביים משניים. אתם לא רוצים לגרום לעמוס בחדר האמבטיה עם יותר מדי אלמנטים גדולים מדי או לא במקום. שמרו את הרעיונות הגדולים ליום שבו תחליטו לעשות שינוי מהותי יותר ולשנות את העיצוב הכולל של האמבטיה בעתיד. 
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
מאמרים נוספים