עיצוב פנים לעסקים – איך להעשיר את החלל

ממש כמו בבישול, החיבור בין החומרים והאלמנטים השונים הוא זה שיוצר מנה מוצלחת שמספרת סיפור ומגרה את כל החושים. חלל עשיר, מלא בתוכן עיצובי ואדריכלי, נוצר מיחסי הגומלין בין האלמנטים הגיאומטריים, ריבוי הטקסטורות, שימוש בצבעוניות והטמעת השפה הגרפית.

שפע צבעוניות שימוש בצבע הוא דבר שאנחנו מאוד אוהבות בעיצוב מסעדות. מבחינתנו, משמעות של צבעוניות בחלל אינה בהכרח שימוש בהמון צבעים אלא שימוש חכם בצבעים שיוצר אווירה מסוימת. בעת עיצוב חנות או עיצוב מסעדה באפשרותינו לבחור בצבע אחד דומיננטי שיבלוט מעל כל המערך החומרי, שאר הצבעוניות תשלים אותו ותחמיא לו וכך יתקבל חלל עם עניין ועושר.

בתחום עיצוב פנים לעסקים יש לנו גם אפשרות של שימוש בצבעי המותג והלוגו והטמעתם בחלל, במגוון אלמנטים: החל מיחידות מסגרות ונגרות, דרך מערכות חשמל ומיזוג, וכלה בגופי תאורה, כורסאות ושולחנות.

עיצוב עד העצם אקספרס, סטודיו אינסיידאאוט
עיצוב קונדיטוריית אייל, סטודיו אינסיידאאוט

קומץ גרפיקה עיצוב חלל מסחרי הולך יד ביד עם אלמנטים מעולם הגרפיקה. בין אם מדובר בגרפיקה אינפורמטיבית, טקסטוראלית, ציורית או צילומית – הגרפיקה תתמוך בעיצוב הפנים ותעשיר אותו. אלמנטים עדכניים כמו גרפיקה המודפסת על אריחי קרמיקה, צבועה על הקיר או מחורצת ע"ג לוחות פח יתרמו לתחושה הכללית ויעשירו את החלל.

עיצוב בית קפה, קפה קפה כיכר המדינה, סטודיו אינסיידאאוט
עיצוב חנות פמינה, סטודיו אינסיידאאוט

קורטוב הפתעה בעת עיצוב חנות וגם בעת עיצוב משרד, ניתן להוסיף עניין ע"י מיקום פריט מסוים מחוץ לסביבתו הטבעית. כך ממקדים אליו את תשומת הלב ויוצרים הפתעה חיובית, לעיתים קרובות עם קריצה הומוריסטית.

עיצוב חנות פמינה, סטודיו אינסיידאאוט
עיצוב חנות לחם ארז, סטודיו אינסיידאאוט

צרור מחשבות על עיצוב תלת מימדי לצורך העצמת העושר העיצובי בעיצוב חלל מסחרי, חשוב ליצור מוקד עניין בכל מימדיו.

קירות יצירת קירות שמדברים בעד עצמם, ואינם זקוקים לקישוט נוסף, אפשרית על ידי כיסוי הקיר בחיפויים שונים כדוגמת עץ או מתכת. בעת עיצוב בית קפה או עיצוב מלון שימוש בתאורה הוא אפשרות נוספת לטיפול בקירות כאשר היא יכולה להיות בדמות תאורת שטיפה המאירה את הקיר כולו או להיות תאורה נקודתית המדגישה אזורים נבחרים.

עיצוב מסעדה עד העצם, סטודיו אינסיידאאוט
עיצוב מסעדה סינטה בר אקספרס, סטודיו אינסיידאאוט

רצפה שימוש במגוון אריחים המתחלפים בין הפונקציות השונות בעיצוב חנות או עיצוב מסעדה, ידגיש את האזור אותו נרצה להבליט. זה יכול להיות דלפק מכירה, אליו נרצה למקד את תשומת הלב, או בר המהווה את מרכז ההתרחשות.

עיצוב מסעדה עד העצם, סטודיו אינסיידאאוט
עיצוב בית קפה רולדין, סטודיו אינסיידאאוט

תקרה גם אם לרגע נדמה שהעיניים אינן נשואות אליה, חשוב מאוד לטפח את החזית הזו ולהשקיע בה את המחשבה הנחוצה. תקרת חלל מסחרי היא תמיד מסועפת ובה מערכות רבות, למשל: מערכות מיזוג, תאורה, פתרונות אקוסטיים, נידוף, גילוי אש ואבטחה הם חלק מהרשימה. בעת עיצוב תקרה חשופה, נבצע מיפוי של כל המערכות, נדגיש או נצניע את חלקן ע"י שימוש בצבע ואביזרים לעיגון או הסוואה. לעיתים נעצב אלמנט ייחודי לתקרה, שישלב אפשרויות תליה אך יהיה גם חלק מהמערך העיצובי של החלל.

עיצוב בית קפה פליקס, סטודיו אינסיידאאוט
עיצוב בית קפה פרש קיטשן, סטודיו אינסיידאאוט

להגדיל במידת הצורך בחללים מסחריים כמו מסעדה או בית קפה אפשר לשחק עם גדלים ופרופורציות בחלל. העצמה של אלמנט מסוים תמקד את תשומת הלב בו ותעניק ענין נוסף לחלל. משיכת הפוקוס אל האלמנט המוגדל יכולה לסייע לנו ביצירת אווירה, טשטוש אלמנט פחות רצוי ואף יכולה להיות זו המכתיבה את הטון העיצובי לכל החלל.

עיצוב מסעדה סינטה בר אקספרס, סטודיו אינסיידאאוט
עיצוב מסעדה עד העצם, סטודיו אינסיידאאוט

 ולסיום, שילובים בלתי צפויים הכנסת החלק התפעולי של מסעדה לתוך חלל האכילה, למשל, חשיפת המטבח וההתרחשות ההומה בו, יוצר עניין רב. חשיפת הגריל, הלהבות, הטבחים ולעיתים הצעקות, מכניסה את הסועד לאווירה הדינמית והשמחה במטבח, ותורמת ליצירת חוויה אותנטית ומלאת עניין.

עיצוב בית קפה, קפה קפה, סטודיו אינסיידאאוט
עיצוב מסעדה סינטה בר אקספרס, סטודיו אינסיידאאוט

חשוב לבחוש היטב את כל המרכיבים ולוודא שיש לנו את הכמות הנכונה מכל אחד מהם.

 

אצלנו בסטודיו יש עוד המון מתכונים ליצירת חללים מסחריים בעלי אווירה ייחודית, עושר עיצובי ועניין רב.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במייל info@iostudio.co.il  או בטלפון 03-509-7483

 

עיקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם כדי להציץ בתהליכי העבודה שלנו ולהתרשם מפרויקטים חדשים.

הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל עדכונים על פרויקטים שעיצבנו

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

גלגולו של משרד – עיצוב משרד בעולם משתנה

משרדים. זוכרים אותם? ריכזנו עבורכם סקירה קלילה, מה היה בתחום ולאן פנינו מועדות.…

דף על מדף - על עיצוב פנים לעסקים ומידוף

אחד הדברים שאנחנו מקפידות לעשות כדי לקבל השראות, כמעצבות המתחמחות בעיצוב פנים לעסקים,…

עיצוב משרדים לקבוצת סינטה בר

תיעדנו עבורכם את תהליך עיצוב משרדים לקבוצת סינטה בר מהפגישה הראשונית ועד המשרדים…

צרו קשר

אביטל

אירית

אימייל

רוצים לראות פרוייקטים מעניינים
ולקבל טיפים מעוצבים?

דני וודפורד,  
מנהל פרויקטים אירופה,  
M Moser Associates

אני רוצה להודות לסטודיו אינסיידאאוט על עבודת עיצוב מצוינת עבור חברת PRA שנעשתה בשיתוף פעולה בין הסטודיו לבין M. Moser Associates.

הסטודיו הצליח לתרגם את הדרישות שלנו לכדי חזון עיצובי שעלה על ציפיותינו הן ברמה הפרקטית והן ברמה הויזואלית.

התקשורת בינינו הייתה מצוינת לכל אורך הפרויקט והסטודיו היה תמיד קשוב וזמין לכל בקשה.

היה תענוג לעבוד עם הסטודיו ואני אשמח לעבוד איתם שוב בעתיד.

אלי שחרית,  
בעלים, קבוצת הסינטה בר

דרור בלומנשטוק,  
מנכ״ל פמינה

אנחנו עובדים עם סטודיו אינסיידאאוט כבר מעל 5 שנים.

יסודיות , מדויקות , תקתקניות , ומבינות אותנו בלי הרבה הסברים .

משרד בוטיק , חם ונעים, שיודע לעשות עבודה מדהימה בצורה מדהימה בלי הרבה רעש וצלצולים .

מומלץ בחום!

אמיתי רצבי, 
אלון אינטרייד בתי קפה בע״מ

אפי שמש, 
בעלים, עד העצם

התחלנו לעבוד עם הסטודיו בשלב פיתוח הקונספט לרשת עד העצם בשנת 2013. הפתרונות החכמים לחלוקת החלל והעיצובים המרשימים שהציעו אירית ואביטל ואיפשרו לנו לקבל החלטות מהירות ולהתקדם בהקמת הרשת.

במהלך כל הפרויקטים שלנו אנחנו מקבלים מהסטודיו ליווי ושירות ברמה הגבוהה ביותר הבאים לידי ביטוי בעיצוב המדויק, בירידה לפרטים הקטנים ביותר ובמתן פתרונות מעשיים בשטח.  

בשורה התחתונה הסניפים נראים מיליון דולר, ואנחנו מקבליםשירות מיליון דולר.
זכינו!

תמיר רוזין,  
סמנכ״ל פיתוח עסקי 
קבוצת קפה קפה

הסטודיו מקפיד על הפרטים הקטנים במקצועיות תוך כדי שמירה על תקציב הפרויקט, החל משלבי התכנון, הביצוע ועד פתיחת הסניפים. אירית ואביטל הן מעצבות דומיננטיות ואכפתיות ולאורך כל שלבי התהליך עבודתן מקצועית ואחראית. התכניות שהן מוציאות לביצוע הן ברמה גבוהה ומפורטת והן נותנות פתרונות לא רק ברמה העיצובית אלא גם בשלבי הבינוי, הנגרות, המסגרות והתאורה.

Tamir Rozin,  
V.P. Business development 
Café Café group

The studio meticulously tends to details, large to small, while staying in budget, all the way from the drawing board to the execution of the project.

Irit and Avital are masterful and caring designers, and throughout the process they work professionally and responsibly. The professional plans they submit are of the highest standard while providing solutions not only on the design aspect, but also in the stages of construction, designing carpentry, metal work and lighting fixtures.

Tamir Rozin,  
V.P. Business development 
Café Café group

The studio meticulously tends to details, large to small, while staying in budget, all the way from the drawing board to the execution of the project.

Irit and Avital are masterful and caring designers, and throughout the process they work professionally and responsibly. The professional plans they submit are of the highest standard while providing solutions not only on the design aspect, but also in the stages of construction, designing carpentry, metal work and lighting fixtures.

Danny Woodford  
Project Manager,  
M Moser Associates

I would like to express my sincere thanks to InsideOut Studio for an excellent job on the design for PRA Health Sciences which was delivered in a spirit of a partnership between the studio and M Moser Associates. The studio able to create a vision that translated our requirements into an office design and exceeded our expectations in both the practical and the visual sense. There was good ongoing communication at all times, and they were always attentive and responded to me without hesitation.

It was a pleasure to work with the studio and I would love to work with them again in the future.

Effi Shemesh, 
Owner, Ad Ha'Etzem

We started working with the studio in the concept creation phase in 2013. The smart space solutions and the impressive designs offered by Irit and Avital enabled us to make quick decisions and make significant progress in setting up the chain.

The studio provides the highest level of service and supervision, which is felt throughout, from the precise design, through practical solutions on site, all the way to attention to the smallest details. The bottom line is that the branches look like a million dollars, and we received a million-dollar service.

We are privileged to work with the studio!

Dror Blumenstock,  
CEO Femina

We have been working with Insideout Studio for over 5 years now. Irit and Avital are thorough, precise, quick and understand exactly what we want and need.

A warm and cozy boutique design office that performs amazingly and without fuss.

I highly recommend working with them!